iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Pulse : Volume One

Pulse : Volume One

Yazar
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Şahsen ben müzikle çok ilgiliyimdir ve müzik olmadan yaşayamam diyenlerdenim :) App Store’da da bu tür kaliteli ve uygun fiyatlı uygulamaların sayısı da oldukça az. Fakat geçenlerde App Store da dolaşırken şans eseri “Pulse : Volume One” isimli bu uygulamaya rastladım ve çok hoşuma gitti. Eminim sizler de beğeneceksiniz :)

Uygulamanın tasarımı oldukça güzel ve basit. Uygulamayı açtığımız zaman karşımıza çıkan ekranda ki beyaz noktaya dokunuyoruz ve oyunumuza giriyoruz. Daha sonra karşımıza şarkı listeleri geliyor. Buradan en baştaki Tutorial (Öğretici) bölümü seçmenizi tavsiye ederim çünkü oyun ilerleyen bölümlerde oldukça hızlanıyor, baştan yavaş yavaş alışmanız gerekebilir. :)

Oyundaki amacımız ise; büyüyen renkli halka, beyaz noktaların üzerine geldiğinde noktalara dokunarak müzik yapmak :) Eğer noktalara tam zamanında dokunamazsanız noktalar, havai fişek gibi beyaz beyaz patlıyor ve halkamız da beyaza dönüyor. İlk başlarda kolay gibi gözükebilir fakat ilerleyen bölümlerde oldukça zorlaşıyor, aynı anda iki, üç hatta dört parmağımızı kullanmamız gerekebiliyor :) Bu arada en iyi deneyim içim kulaklık kullanılması tavsiye ediliyor.

Ben şahsen oyunu oldukça güzel tasarlanmış ve grafikleri de oldukça başarılı buldum. Oyunun belkide tek kötü yanı sadece iPad için olması.

Artı Yanları

 • Etkileyici görseller

Eksi Yanları

 • Sadece iPad için olması

Pulse : Volume One


Fiyat:36.99 TRY


Pulse : Volume One
App Store oyları: (1 oy)
Desteklenen Diller: English
Çıkış Tarihi: 05.05.2011
Boyut: 174.74 MB
Desteklenen Cihazlar: iPad74-iPad74, iPad812-iPad812, iPad834-iPad834, iPadProSecondGenCellular-iPadProSecondGenCellular, iPadEighthGenCellular-iPadEighthGenCellular, iPad856-iPad856, iPadProFourthGenCellular-iPadProFourthGenCellular, iPadAir4-iPadAir4, iPad878-iPad878, iPadFourthGen4G-iPadFourthGen4G, iPadPro97-iPadPro97, iPadAir3-iPadAir3, iPadEighthGen-iPadEighthGen, iPadMini4Cellular-iPadMini4Cellular, iPadMini3Cellular-iPadMini3Cellular, iPadMini4-iPadMini4, iPadMini5Cellular-iPadMini5Cellular, iPad72-iPad72, iPadProCellular-iPadProCellular, iPad73-iPad73, iPad71-iPad71, iPadMini5-iPadMini5, iPadMiniRetina-iPadMiniRetina, iPadAirCellular-iPadAirCellular, iPadAir4Cellular-iPadAir4Cellular, iPadAir-iPadAir, iPadSeventhGen-iPadSeventhGen, iPadProSecondGen-iPadProSecondGen, iPad75-iPad75, iPadSeventhGenCellular-iPadSeventhGenCellular, iPadAir2-iPadAir2, iPad611-iPad611, iPadAir2Cellular-iPadAir2Cellular, iPadMiniRetinaCellular-iPadMiniRetinaCellular, iPadPro97Cellular-iPadPro97Cellular, iPadAir3Cellular-iPadAir3Cellular, iPadFourthGen-iPadFourthGen, iPadProFourthGen-iPadProFourthGen, iPadMini3-iPadMini3, iPad612-iPad612, iPad76-iPad76, iPadPro-iPadPro

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>