iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Karayolları Genel Müdürlüğü – KGM

Karayolları Genel Müdürlüğü – KGM

Yazar
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Karayolları Genel Müdürlüğü uygulaması sayesinde güzergah analizi, uzaklık hesaplama, KGS ve OGS sorgulama, yol durumu ayrıca otoyol geçiş ücretleri de öğrenilebilmektedir.

 

Uygulamanın güzergah analizi kısmı bir navigasyon hizmeti vererek rota hesaplama, çalışma yapılan ve kapalı yollar gibi özellikleriyle dikkat çekiyor. Google Harita alt yapısı ile çalışan analiz uygulamasının geliştirilmesi gerekiyor. Plaka numarası girilerek OGS ve KGS gişelerinde yaptığınız ihlalleri sorgulayabiliyorsunuz. Uygulamada bölge haritaları, otoyol haritaları ve tünel haritaları da bulunmakta, ayrıca yeni yapılacak ve yapılması devam eden ihale bilgileri de yer almaktadır.

 Otoyol geçiş ücretleri ile yola çıkmadan giriş ve çıkış gişelerini girdiğiniz takdirde otoyol geçiş ücretini hesaplamaktadır. Yol durumu kısmı ile trafiğe kapalı ve çalışma yapılan yolları öğrenebilirsiniz. Son derece basit olan uygulamanın, otomobili olan herkesin telefonunda olması gereklidir.

Artı Yanları

 • Otoyol geçiş ücretleri, trafiğe kapalı ve çalışma yapılan yollar gösterilmekte böylelikle birçok navigasyon cihazının önüne geçmektedir.
 • Uygulama arayüzü basit olup hızlı bir şekilde çalışmaktadır.

Eksi Yanları

 • Otoyol geçiş ücretleri kısmında bazı gişeler yalnızca çıkış gişesinde seçilebilmektedir, giriş gişesinde seçim olmamaktadır.
 • Yol çalışması yapılan bölgelerde yer alan bilgilerde bildirim tarihi yer almamaktadır. Halbuki KGM’nin kendi web sayfasında bildirim tarihleri yer almaktadır.


Fiyat:


App Store oyları: ( oy)
Desteklenen Diller:
Çıkış Tarihi: ..
Boyut: 0 MB
Desteklenen Cihazlar:

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  Bir Yorum

  1. Elinize saglik

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>