iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Early Bird

Early Bird

Yazar
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Early Bird, eğlenceyi doruk noktasına çıkaran, bölüm sonundaki grafikler ve esprilerle güldüren, kolay ve son derece zevkli bir oyun. Elinizden bırakamayacaksınız :)

Bu uygulamayı ilk keşfettiğimde,eski iPod Touch’ımi destekler mi diye şüpheyle bakmıştım fakat yanılmışım. Çünkü bu zevkli ve HD görüntü veren uygulama, benim eski iPod Touch’ımı bile destekliyordu ki benim iPod’um da 3.jenerasyondu. Her neyse, bu inanılmaz zevkli uygulamada amaç oldukça basit; arıları da toplayarak solucanı yakalamak.

Uçmak için parmağımızı ekranda gitmek istediğimiz yöne doğru kaydırıyoruz ve birkaç kanat çırpışıyla havalanıyoruz. Tabii bu kanat çırpışlarını da belli bir sayıda yapabiliyoruz. Bunu anladıktan sonra işiniz çok kolay, sadece parmağınızla kuşu uçurup solucanın bulunduğu bölgeye girip almanız gerekiyor. Ama tabii oyunda tek amaç bu değil. Az sayıda kanat çırpışı kullanmak, bölümü kısa sürede bitirmek ve solucanı bulunduğu bölgenin tam ortasından yakalamak.

Bütün bunlar da bölümü bitirdiğinizdeki yıldız sayısını oluşturuyor. Oyundaki bir başka amaç ise bölümleri 3 yıldızla bitirip yeni dünyalar açmak. Oyun bu açıdan çok uzun ömürlü; zira bölümleri bitirmek o kadar kolay değil. Oyunun grafik tasarımına gelirsek, oyun son derece güzel tasarlanmış. Çizimler çok tatlı ve komik, efektler ise insanı güldürecek cinsten. Eğer sizi ekran başına kilitleyecek ve harcadığınız zamanı ve parayı iyi değerlendirecek bir uygulama arıyorsanız bu uygulama biçilmiş kaftan:)

Artı Yanları

 • Görüntü kalitesinin eski cihazlarda bile düşmemesi
 • Uzun ömürlü olması
 • Oynadığınız sırada zaman zaman sizi güldürecek olması
 • Ne çok kolay ne de çok zor olması
 • iPad versiyonu ile iPhone versiyonu arasında fiyat farkı olmaması

Eksi Yanları

 • Türkçe arayüzünün olmaması
 • Uyglamayı her açışınızda karşınıza bir reklam çıkması
 • Universal olmaması. (iPhone ve iPad versiyonlarını ayrı ayrı almak gerekiyor)
iPhone:


Fiyat:


App Store oyları: ( oy)
Desteklenen Diller:
Çıkış Tarihi: ..
Boyut: 0 MB
Desteklenen Cihazlar:

iPad:


Fiyat:


App Store oyları: ( oy)
Desteklenen Diller:
Çıkış Tarihi: ..
Boyut: 0 MB
Desteklenen Cihazlar:

 

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>