iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

DEAD TRIGGER

DEAD TRIGGER

Yazar
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Oyunda kontrol amaçlı sol ekran ve de ateş etmek, şarjör değişimi, nişan almak için sağ ekran ayrılmış. Oyun harita üzerinde görevlerin bulunduğu ana menü ile başlıyor. Burada görevlerin üzerine tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Görevlerde dikkat etmeniz gereken zorluk seviyeleri sol üstte “Difficulty” olarak verilmiş.

Oynanabilirliğe baktığımızda nişan almak oldukça kolay gözüküyor. Ancak oyun ilerledikçe taramalı silahtan düşük seviye kullanabiliyorsunuz.Bu nişan almayı zorlaştırıcak silahlarıda kullanabilirsiniz demek oluyor. Ancak “Shop” kısmında istediğiniz silahı alıp kullanabilirsiniz.

(Burada parantez açmak istedim çünkü silah menüsünde karşımıza kavramlar çıkıyor. Buradaki “Damage” silahın tek vuruşta ne kadar hasar verebileceğidir. Ne kadar çok olursa o kadar iyi :) “Accuracy” silahın sekmesi olarak kabul edebiliriz. “Clip” ise kesme gücü.)

Oyunun ben ücretsiz olarak gördüm ve indirdim. Normalde fiyatının 0.99$ olduğunu biliyorum.Ancak ücretsizden sonra fiyat artar mı ya da süreklimi ücretsiz kalır pek bilgim yok.

Uygulama için satın alım bütün uygulamaların vazgeçilmezidir. Bu oyunda da kendi başınıza kazanılması zor olan “Gold” mevcut. İsterseniz uygulama için satın alımdan “Gold” ya da “Money ” alabilir, silahlarınızı ve kendinizi güçlü tutabilirsiniz.

Artı Yanları

 • Grafikleri güzel tasarlanmış.
 • Oynanabilirlik yüksek.
 • Uygulama Universal (iPhone ve iPad uyumlu)
 • Ücretsiz (Şu an için)

Eksi Yanları

 • Oyuna para yatırmaya çok teşvik var. Bu da insanın canını sıkıyor. Yani para yatırmadan oynayan bir insanın 10.000 “Gold” biriktirmesi çok zor.

DEAD TRIGGER: Survival Shooter


Fiyat:ÜCRETSİZ

Bu uygulama hem iPhone, hem de iPad için tasarlanmıştır.
DEAD TRIGGER: Survival Shooter
App Store oyları: (3606 oy)
Desteklenen Diller: English
Çıkış Tarihi: 28.06.2012
Boyut: 421.46 MB
Desteklenen Cihazlar: iPadProSecondGenCellular-iPadProSecondGenCellular, iPhone11Pro-iPhone11Pro, iPadProFourthGenCellular-iPadProFourthGenCellular, iPhoneXSMax-iPhoneXSMax, iPadMini3Cellular-iPadMini3Cellular, iPadSeventhGen-iPadSeventhGen, iPodTouchSixthGen-iPodTouchSixthGen, iPhone12Mini-iPhone12Mini, iPadFourthGen4G-iPadFourthGen4G, iPad71-iPad71, iPadMiniRetinaCellular-iPadMiniRetinaCellular, iPad812-iPad812, iPadProSecondGen-iPadProSecondGen, iPhoneX-iPhoneX, iPadMini-iPadMini, iPad72-iPad72, iPadAir-iPadAir, iPhone4S-iPhone4S, iPad23G-iPad23G, iPadAir2Cellular-iPadAir2Cellular, iPad834-iPad834, iPhone5s-iPhone5s, iPad75-iPad75, iPhone6-iPhone6, iPadFourthGen-iPadFourthGen, iPhoneXR-iPhoneXR, iPadPro97-iPadPro97, iPadMini5Cellular-iPadMini5Cellular, iPhone11ProMax-iPhone11ProMax, iPadThirdGen4G-iPadThirdGen4G, iPadMiniRetina-iPadMiniRetina, iPad612-iPad612, iPadPro-iPadPro, iPadAir3Cellular-iPadAir3Cellular, iPhoneXS-iPhoneXS, iPhone8Plus-iPhone8Plus, iPadMini3-iPadMini3, iPhoneSE-iPhoneSE, iPadMini4Cellular-iPadMini4Cellular, iPad73-iPad73, iPadMini4G-iPadMini4G, iPhone6sPlus-iPhone6sPlus, iPhone8-iPhone8, iPadEighthGen-iPadEighthGen, iPad878-iPad878, iPhone11-iPhone11, iPadAir4Cellular-iPadAir4Cellular, iPhone5-iPhone5, iPodTouchFifthGen-iPodTouchFifthGen, iPadProFourthGen-iPadProFourthGen, iPad2Wifi-iPad2Wifi, iPhone6s-iPhone6s, iPodTouchSeventhGen-iPodTouchSeventhGen, iPadMini5-iPadMini5, iPhoneSESecondGen-iPhoneSESecondGen, iPad856-iPad856, iPadSeventhGenCellular-iPadSeventhGenCellular, iPadAir3-iPadAir3, iPadEighthGenCellular-iPadEighthGenCellular, iPhone7-iPhone7, iPad74-iPad74, iPhone12-iPhone12, iPhone5c-iPhone5c, iPadAirCellular-iPadAirCellular, iPad76-iPad76, iPadPro97Cellular-iPadPro97Cellular, iPadThirdGen-iPadThirdGen, iPadAir4-iPadAir4, iPhone6Plus-iPhone6Plus, iPhone12Pro-iPhone12Pro, iPadAir2-iPadAir2, iPadMini4-iPadMini4, iPadProCellular-iPadProCellular, iPad611-iPad611, iPhone7Plus-iPhone7Plus, iPhone12ProMax-iPhone12ProMax

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>