iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

CarTunes Music Player

CarTunes Music Player

Yazar
Yorumcular
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

CarTunes, araç içerisinde cihaza bakmadan müzik kütüphanenizdeki müzikleri kolayca çalmanıza yarar.

CarTunes, iPhone’nun iPod (Müzik) uygulamasına en büyük rakiplerden biri. CarTunes kullanımı basit ve arayüzü gayet başarılı bir uygulama, özellikle araç içinde kullanmak için ideal. Uygulama çok basit olduğu için çok fazla anlatılacak bir özelliği de yok :) (Arabada kullanma amaçlı olduğu için zaten basit olmak durumunda)

Fakat kısaca CarTunes’un kullanım özelliklerinden bahsedebiliriz:

Play-Stop: Ekrana tek parmak ile tık
Sonraki Şarkı: Tek parmakla sola doğru kaydırarak
Önceki Şarkı: Tek parmakla sağa doğru kaydırarak
Müzik Kütüphanesi: Tek parmak aşağı doğru kaydırarak
Dinlenen Şarkıyı Tweet: Tek parmak yukarı doğru kaydırarak
Ses Açma Kapama: İki parmak aşşağı yukarı kaydırarak

Yukarıdaki basit kontrol sayesinde direksiyon başında iken gözümüzü yoldan ayırmadan cihazımızdaki şarkıları rahatça değiştirebiliyoruz.

Artı Yanları

 • Tasarımı güzel

Eksi Yanları

 • Fiyatı biraz pahalı (Kısa bir sür için ücretsiz :) )

Editör’ün Notu: Araba kullanırken lütfen gözünüzü yoldan, ellerinizi direksiyondan ayırmayın. Kontrolleri ne kadar basit olursa olsun özellikle yüksek hızlarda iken iPhone’unuzla uğraşmak dikkatinizi dağıtabilir.


Fiyat:


App Store oyları: ( oy)
Desteklenen Diller:
Çıkış Tarihi: ..
Boyut: 0 MB
Desteklenen Cihazlar:

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  3 Yorumlar

  1. uygulama gercekten kullanılabılırlık acısından cok guzel.severek kullandıgım bir program.yeni update oldu sevdiğim bir özelliği gitti yerine sevemediğim durum olustu.önceden tek parmak ile ses yükseltilip kısılıyordu.artık 2 parmak ile yapılıyor bu bıraz zorluyor ınsanı.onun haricinde basarılı bır uygulama.anlatım da gayet kısa ve öz olmuş.Anlatan arkadaşa Tipskip uygulamasını denemesini ve eğer yapabilirse burda paylaşmasını isterim.eğer vakti bol ise.yoğun olduğum için bir katkıda bulunamıyorum.Teşekkürler

  2. daha guzel gorsele ve daha ucuz bir fiyata sahip olan PLAY IT uygulamasi var. Ozellik bakimindan ayni. 0.99 USD

  3. Çok güzel bir uygulama Sadece arabada değil normaldede dinliyorum :D

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>