iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Ban.jo

Ban.jo

Yazar
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Ban.jo’nun en kısa açıklaması; ”Kişilerin Facebook, Twitter ya da 4Square’den yaptıkları yer bildirimlerinin hepsini toplu olarak tek bir haritada göstermesi.”

Bir cafeye, bir bara, bir çay bahçesine ya da bir yerel işletmeye mi gittiniz? Daha önce yakın zamanda kimler yer bildirimi yapmış tek bir haritada gösteren, yer bildirimi yapan kişilerin hangi program ile yaptıysa Ban.jo, Facebook, Twitter yada Foursquare hesaplarını göstermesine yarayan güzel nadide bir program.

İlla bulunduğunuz konumda aramanız şart değil. Dünyanın öbür ucundaki kişileri bile gösteriyor, kimlerin yer bildirimi yaptığını ve de kimlerin orada olduğunu.

Benim zannım şu an fazla kişi Ban.jo kullanmıyor. Genelde Foursquare ve Twitter kullanan kişiler kullanıyor. Eğer bir de Ban.jo kullanıyorsa, birisi sizin profilinize baktığında, size anında bildirim geliyor sizin profilinize baktı diye. Bir de yer bildirimi yapan kişilere Twitter hesabınız varsa anında tweet atabiliyorsnuz.

Artı Yanları

 • Kim var kim yok harita uzerinde görebiliyorsun.

Eksi Yanları

 • Her zaman konum simgesi açık ve şarj fazla yiyebiliyor. Bu yüzden her seferinde kapatıyorum ne zaman programı açacaksam konum servislerini o zaman açıyorum.


Fiyat:


App Store oyları: ( oy)
Desteklenen Diller:
Çıkış Tarihi: ..
Boyut: 0 MB
Desteklenen Cihazlar:

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  2 Yorumlar

  1. Bende kullaniyorum guzel bir yazi olmus. Tesekkurler

  2. Banjo’nun kendi içinde ayarlar kısmında arkadaki konum kısmını kapatırsanız uygulamayı kapattığınızda konum serviside kapanır.

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>