iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Touchgrind BMX

Touchgrind BMX

Yazar
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Extreme sporlarda uğraştığım ve çok sevdiğim için heralde App Store’da da bu tür oyunları görünce dayanamayıp indiriyorum.Eminim benim gibi bu tür oyunları seven sayısında bir hayli fazladır.

Oyunun amacı adından da anlaşılacağı gibi BMX tarzı bisikletimizle hareketler yapıp en çok puanı kazanarak bölümleri tamamlamak. Puanları ise önümüze çıkan rampalardan uçup kaçarak, çeşitli artistik hareketler yaparak bize verilen görevleri (Challenges) gerçekleştirerek kazanıyoruz :) Ayrıca bu görevleri yaparak da Adrenalin kazanıyoruz.

Oyunun kullanımı ise oldukça basit. Bir parmağımızı bisikletin pedalına dokundurunca bisikletimiz gitmeye başlıyor. Yön vermek için ise diğer parmağımızı bisikletin gidonuna dokundurup iki parmağımızı birden sağa veya sola çekince de dönüyor. Hareketleri yapmak ise tamamen sizin hayal gücünüze ve yeteneğinize kalmış birşey tabi biraz da alışmak gerekiyor.

Bu arada harita ve bisikletimiz sadece bir tane değil Adrenalin kazandıkça da yeni haritalar, bisikletler ve bisiklet boyaları açabiliyorsunuz. Ayrıca uygulama universal olduğu için de hem iPad hem de iPhone’larla uyumlu.

Artı Yanları

 • Kolay kullanımı
 • 3D grafikler

Eksi Yanları

 • Uygulama içi alımla Adrenalin alımı sağlanabilirdi
 • Şu anki fiyatı çok yüksek

Touchgrind BMX


Fiyat:ÜCRETSİZ

Bu uygulama hem iPhone, hem de iPad için tasarlanmıştır.
Touchgrind BMX
App Store oyları: (18 oy)
Desteklenen Diller: English
Çıkış Tarihi: 26.05.2011
Boyut: 222.55 MB
Desteklenen Cihazlar: iPad2Wifi-iPad2Wifi, iPad23G-iPad23G, iPhone4S-iPhone4S, iPadThirdGen-iPadThirdGen, iPadThirdGen4G-iPadThirdGen4G, iPhone5-iPhone5, iPodTouchFifthGen-iPodTouchFifthGen, iPadFourthGen-iPadFourthGen, iPadFourthGen4G-iPadFourthGen4G, iPadMini-iPadMini, iPadMini4G-iPadMini4G, iPhone5c-iPhone5c, iPhone5s-iPhone5s, iPadAir-iPadAir, iPadAirCellular-iPadAirCellular, iPadMiniRetina-iPadMiniRetina, iPadMiniRetinaCellular-iPadMiniRetinaCellular, iPhone6-iPhone6, iPhone6Plus-iPhone6Plus, iPadAir2-iPadAir2, iPadAir2Cellular-iPadAir2Cellular, iPadMini3-iPadMini3, iPadMini3Cellular-iPadMini3Cellular, iPodTouchSixthGen-iPodTouchSixthGen, iPhone6s-iPhone6s, iPhone6sPlus-iPhone6sPlus, iPadMini4-iPadMini4, iPadMini4Cellular-iPadMini4Cellular, iPadPro-iPadPro, iPadProCellular-iPadProCellular, iPadPro97-iPadPro97, iPadPro97Cellular-iPadPro97Cellular, iPhoneSE-iPhoneSE, iPhone7-iPhone7, iPhone7Plus-iPhone7Plus, iPad611-iPad611, iPad612-iPad612, iPad71-iPad71, iPad72-iPad72, iPad73-iPad73, iPad74-iPad74, iPhone8-iPhone8, iPhone8Plus-iPhone8Plus, iPhoneX-iPhoneX, iPad75-iPad75, iPad76-iPad76, iPhoneXS-iPhoneXS, iPhoneXSMax-iPhoneXSMax, iPhoneXR-iPhoneXR, iPad812-iPad812, iPad834-iPad834, iPad856-iPad856, iPad878-iPad878, Watch4-Watch4, iPadMini5-iPadMini5, iPadMini5Cellular-iPadMini5Cellular, iPadAir3-iPadAir3, iPadAir3Cellular-iPadAir3Cellular, iPodTouchSeventhGen-iPodTouchSeventhGen, iPhone11-iPhone11, iPhone11Pro-iPhone11Pro, Watch5-Watch5, iPadSeventhGen-iPadSeventhGen, iPadSeventhGenCellular-iPadSeventhGenCellular, iPhone11ProMax-iPhone11ProMax, iPhoneSESecondGen-iPhoneSESecondGen, iPadProSecondGen-iPadProSecondGen, iPadProSecondGenCellular-iPadProSecondGenCellular, iPadProFourthGen-iPadProFourthGen, iPadProFourthGenCellular-iPadProFourthGenCellular, iPhone12Mini-iPhone12Mini, iPhone12-iPhone12, iPhone12Pro-iPhone12Pro, iPhone12ProMax-iPhone12ProMax, iPadAir4-iPadAir4, iPadAir4Cellular-iPadAir4Cellular, iPadEighthGen-iPadEighthGen, iPadEighthGenCellular-iPadEighthGenCellular, WatchSE-WatchSE, WatchSECellular-WatchSECellular, Watch6-Watch6, Watch6Cellular-Watch6Cellular

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>