iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Tiny Piano

Tiny Piano

Yazar
Yorumcular
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Bu piyano çalma programını diğerlerinden ayıran en büyük özellik bize şarkıların nasıl çalınacağını anlatması. Basit bir şekilde menüden istediğiniz şarkıyı seçiyoruz sonra yukardan gelen ufak renk küplerinin basmamızı söylediği yerlere basarak şarkıyı çalmaya başlıyoruz.

 

Ritimi tuturmak ise tamamen size kalmış durumda :) Uygulama gerçekten insanı eğlendiriyor.Nasıl çalınacağını öğrenebileceğimiz bir çok popüler şarkı var.
Şarkı sayısına gelince aslında bir çok şarkı var fakat bunların yalnızca bazıları ücretsiz durumda(20-30 şarkı), güncelleme geldikçe ücretsiz öğrenebileceğimiz şarkıların sayısı da artıyor ama yinede daha fazla şarkı öğrenip çalabilmek istiyorsak ’Uygulama İçi Satın Alım’ olarak 1 dolara satılan şarkı paketlerini satın almamız gerekiyor.

Uygulamanın en büyük avantajlarından biride Universal olması yani hem iPad’e hemde iPhone’a kuruluyor. Bu uygulamadan önce piyano çalmayı bilmeseniz bile bu uygulama sayesinde bir şeyler öğrenebilirsiniz :)

Artı Yanları

 • Bize şarkıların nasıl çalınacağını öğretmesi.
 • Kullanışlı tasarıma sahip olması.
 • Ücretsiz ve Universal olması.

Eksi Yanları

 • Çok fazla öğretici ücretsiz şarkı olmaması.
 • Tüm piyano tuşlarının bulunmaması.

Tiny Piano - Free Songs to Play and Learn!


Fiyat:ÜCRETSİZ

Bu uygulama hem iPhone, hem de iPad için tasarlanmıştır.
Tiny Piano - Free Songs to Play and Learn!
App Store oyları: (2379 oy)
Desteklenen Diller: English
Çıkış Tarihi: 26.02.2012
Boyut: 21.85 MB
Desteklenen Cihazlar: iPad2Wifi-iPad2Wifi, iPad23G-iPad23G, iPhone4S-iPhone4S, iPadThirdGen-iPadThirdGen, iPadThirdGen4G-iPadThirdGen4G, iPhone5-iPhone5, iPodTouchFifthGen-iPodTouchFifthGen, iPadFourthGen-iPadFourthGen, iPadFourthGen4G-iPadFourthGen4G, iPadMini-iPadMini, iPadMini4G-iPadMini4G, iPhone5c-iPhone5c, iPhone5s-iPhone5s, iPadAir-iPadAir, iPadAirCellular-iPadAirCellular, iPadMiniRetina-iPadMiniRetina, iPadMiniRetinaCellular-iPadMiniRetinaCellular, iPhone6-iPhone6, iPhone6Plus-iPhone6Plus, iPadAir2-iPadAir2, iPadAir2Cellular-iPadAir2Cellular, iPadMini3-iPadMini3, iPadMini3Cellular-iPadMini3Cellular, iPodTouchSixthGen-iPodTouchSixthGen, iPhone6s-iPhone6s, iPhone6sPlus-iPhone6sPlus, iPadMini4-iPadMini4, iPadMini4Cellular-iPadMini4Cellular, iPadPro-iPadPro, iPadProCellular-iPadProCellular, iPadPro97-iPadPro97, iPadPro97Cellular-iPadPro97Cellular, iPhoneSE-iPhoneSE, iPhone7-iPhone7, iPhone7Plus-iPhone7Plus, iPad611-iPad611, iPad612-iPad612, iPad71-iPad71, iPad72-iPad72, iPad73-iPad73, iPad74-iPad74, iPhone8-iPhone8, iPhone8Plus-iPhone8Plus, iPhoneX-iPhoneX, iPad75-iPad75, iPad76-iPad76, iPhoneXS-iPhoneXS, iPhoneXSMax-iPhoneXSMax, iPhoneXR-iPhoneXR, iPad812-iPad812, iPad834-iPad834, iPad856-iPad856, iPad878-iPad878, iPadMini5-iPadMini5, iPadMini5Cellular-iPadMini5Cellular, iPadAir3-iPadAir3, iPadAir3Cellular-iPadAir3Cellular, iPodTouchSeventhGen-iPodTouchSeventhGen, iPhone11-iPhone11, iPhone11Pro-iPhone11Pro, iPadSeventhGen-iPadSeventhGen, iPadSeventhGenCellular-iPadSeventhGenCellular, iPhone11ProMax-iPhone11ProMax

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  2 Yorumlar

  1. Gerçekten güzel uygulama diye düşünürken gösterdiğinden başka bir tuşa bastım ama doğru algıladı. Nereye basarsan doğru kabul ediyor maalesef :(

  2. Çok teşekkür ederim. Yeni paylaşımları bekleyorum. Müzik konusunda bu tip programları bulmak zor oluyor .

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>