iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

SmartSync – Facebook Sync

SmartSync – Facebook Sync

Yazar
Yorumcular
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

SmartSync uygulaması, Facebook ile telefon rehberinizdeki kişilerin resimlerini, doğum gününü, Şirket-İş unvanı, web sitesi, ve adres bilgileri gibi verilerini eşleştiriyor. Uygulamayı benzer uygulamalardan ayıran iki özelliği mevcut; Birincisi senkronizasyon yapılacak kişileri dilersek tek tek seçebiliyoruz , hatta hangi kişilerde hangi özelliğin senkronize edileceğini dahi seçebiliyoruz.

İkincisi ise ”Eşitleme Ayarları” diye bize oldukça kapsamlı seçenekler sunması. Eşitleme ayarlarında benim en çok hoşuma giden özellik ise Facebook’taki arkadaşlarımızın resimlerini senkronize ederken boyut seçeneği sunması. Dilersek “Tam Ekran”, “Çağırma Ekranına Sığdır” veya “Küçük Resim” seçeneklerinden birini seçebiliyoruz.

Uygulama üzerinden kişi listemizi ve doğum günlerini resimli olarak görebileceğimiz menülerde mevcut. SmartSync uygulamasının eşitleme ve doğum günü anımsatıcıtısı da mevcut işinize yarayacağını düşünüyorum.

Ücretsiz olan bu uygulamayı yayınlandığı günden beri zevkle kullanıyorum ve Facebook kullanan iPhone kullanıcılarına öneriyorum.

Artı Yanları

 • Türkçe olması.
 • Eşitleme Seçenekleri olması
 • Resim büyüklüğünü seçme imkanı olması

Eksi Yanları

 • Uygulamanın genel anlamda veya teknik anlamda bir eksiğini göremedim

Sync.ME - Caller ID & Contacts


Fiyat:ÜCRETSİZ


Sync.ME - Caller ID & Contacts
App Store oyları: (3897 oy)
Desteklenen Diller: Spanish, Danish, Dutch, English, French, German, HE, HI, Italian, JA, NB, , Russian, ZH, Spanish, , Turkish
Çıkış Tarihi: 04.12.2009
Boyut: 74.95 MB
Desteklenen Cihazlar: iPhone5s-iPhone5s, iPadAir-iPadAir, iPadAirCellular-iPadAirCellular, iPadMiniRetina-iPadMiniRetina, iPadMiniRetinaCellular-iPadMiniRetinaCellular, iPhone6-iPhone6, iPhone6Plus-iPhone6Plus, iPadAir2-iPadAir2, iPadAir2Cellular-iPadAir2Cellular, iPadMini3-iPadMini3, iPadMini3Cellular-iPadMini3Cellular, iPodTouchSixthGen-iPodTouchSixthGen, iPhone6s-iPhone6s, iPhone6sPlus-iPhone6sPlus, iPadMini4-iPadMini4, iPadMini4Cellular-iPadMini4Cellular, iPadPro-iPadPro, iPadProCellular-iPadProCellular, iPadPro97-iPadPro97, iPadPro97Cellular-iPadPro97Cellular, iPhoneSE-iPhoneSE, iPhone7-iPhone7, iPhone7Plus-iPhone7Plus, iPad611-iPad611, iPad612-iPad612, iPad71-iPad71, iPad72-iPad72, iPad73-iPad73, iPad74-iPad74, iPhone8-iPhone8, iPhone8Plus-iPhone8Plus, iPhoneX-iPhoneX, iPad75-iPad75, iPad76-iPad76, iPhoneXS-iPhoneXS, iPhoneXSMax-iPhoneXSMax, iPhoneXR-iPhoneXR, iPad812-iPad812, iPad834-iPad834, iPad856-iPad856, iPad878-iPad878, iPadMini5-iPadMini5, iPadMini5Cellular-iPadMini5Cellular, iPadAir3-iPadAir3, iPadAir3Cellular-iPadAir3Cellular, iPodTouchSeventhGen-iPodTouchSeventhGen, iPhone11-iPhone11, iPhone11Pro-iPhone11Pro, iPadSeventhGen-iPadSeventhGen, iPadSeventhGenCellular-iPadSeventhGenCellular, iPhone11ProMax-iPhone11ProMax, iPhoneSESecondGen-iPhoneSESecondGen, iPadProSecondGen-iPadProSecondGen, iPadProSecondGenCellular-iPadProSecondGenCellular, iPadProFourthGen-iPadProFourthGen, iPadProFourthGenCellular-iPadProFourthGenCellular, iPhone12Mini-iPhone12Mini, iPhone12-iPhone12, iPhone12Pro-iPhone12Pro, iPhone12ProMax-iPhone12ProMax, iPadAir4-iPadAir4, iPadAir4Cellular-iPadAir4Cellular, iPadEighthGen-iPadEighthGen, iPadEighthGenCellular-iPadEighthGenCellular

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  3 Yorumlar

  1. Merak ettigim bir soru var; acaba senkronizasyon yaptıktan sonra bunu tekrar kaldirabiliyormuyuz? Yani bu senkron olayından sonra baktık ki rehber çok renkli oldu bu durumu geri cevirebiliyomuyuz?
   Teşekkürler

  2. Hayır çevrilmiyor uygulamayı silebiliyosunuz ama rehber kaliyo benim öyle oldu yani

  3. Uygulama yaklaşık 3 aydır güncelleniyor, geliştiriliyor uyarısı veriyor.Facebook senkrenozasyon yapamıyor ve güncellemesi 3 aydan fazla oldu çıkmadı.Benzer bir eklenti var mı ? Bu eklenti çok güzeldi gerçekten arayan kişinin resim ile çıkması ekstra bilgilerinin rehbere otomatik eklenmesi vs.

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>