iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Sketchman

Sketchman

Yazar
Yorumcular
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Oyun kendisi koşar durumda bölümlerde çıkan engelleri ateşlerle patlayıp zıplayarak onları aşmak ve altınları toplayarak skor elde etmek ve bölümleri açıp bölümlerin hepsinde başarı elde etmek. Benim hoşuma gitti grafikler ve oyunun basitliği çok sade ve güzel düşünelerek yapılmış bir oyun. Zevk veren bir uygulama olmuş. Kazandığımız altınlarla bölümleri geçmek için güç ve ek yardım alabiliyoruz.

Artı Yanları

 • Zevkli ve eğlenceli sade bir oyun.

Eksi Yanları

 • Skecthman’in enerji durumu olmayıp her hangi bir cisme çarptığın zaman direk ölmesi.


Fiyat:


App Store oyları: ( oy)
Desteklenen Diller:
Çıkış Tarihi: ..
Boyut: 0 MB
Desteklenen Cihazlar:

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  5 Yorumlar

  1. İnceleme kisa olmus. Ayrica sondaki link ski safari uygulamasina ait. Sketchman olmaliydi galiba :)

   • haklısın acemilik diyelim ama altındaki girişi ben sketchman yaptım bir hata olmuş düzeltmeye calısıorum ama :) ) malüm:D

   • Haklısınız bizim hatamız link konusu. Yazarın bir suçu yok Teşekkürler uyarı için hemen düzelttim.

  2. Benim cok hosuma gitti bu oyun ama dedigi gibi can cok cabuk bitiyo biraz altin toplayip kalkan almak gerekiyo sanirim :) )

  3. Gerçekten çok güzel bir uygulama. Fakat biraz incelemesi kısa olmuş ama güzel olmuş. Bu oyunun ücretsiz olması da bence güzel.

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>