iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Microsoft OneNote

Microsoft OneNote

Yazar
Yorumcular
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

iPhone’un içeriğinde olan not uygulamasının çok yetersiz olduğunu hepimiz biliyoruz. Bunu gören Microsoft, Apple ile biraz ugraşmak istemiş ve güzel bir uygulama çıkartmış. Bu uygulamanın ismi OneNote.

Microsoft’un daha önce çıkarttığı SkyDrive uygulamasına ek olarak gelen OneNote gerçekten kusursuz bir uygulama. SkyDrive sizin aklınıza gelebilcek herşeyi internet ortamında güvenli bir şekilde saklamanızı sağlıyor. OneNote ise iphone’unuzdan SkyDrive hesabınıza not , fotoğraf , resim , müzik ve video eklemenizi sağlıyor. İlk bakışta çok basit gibi görünsede insan hayatına çok kolaylıklar sağlıyor. Kesinlikle hayatınızı düzene sokuyor. Kullanmanızı öneriyorum.

Artı Yanları

 • Anlık olarak çok çeşitli kayıtlar yapabilme.
 • Türkçe içerik.
 • Kolay kullanım.
 • Sade arayüz.

Eksi Yanları

 • Herhangi eksik bir yanını göremedim.

Microsoft OneNote


Fiyat:ÜCRETSİZ

Bu uygulama hem iPhone, hem de iPad için tasarlanmıştır.
Microsoft OneNote
App Store oyları: (12272 oy)
Desteklenen Diller: Spanish, English, , CS, Danish, Dutch, English, , French, German, EL, HE, HI, Hungarian, , Italian, JA, KO, MS, NB, Polish, , , Russian, ZH, , Spanish, , , ZH, Turkish, UK, VI
Çıkış Tarihi: 12.12.2011
Boyut: 204.45 MB
Desteklenen Cihazlar: iPhone5s-iPhone5s, iPadAir-iPadAir, iPadAirCellular-iPadAirCellular, iPadMiniRetina-iPadMiniRetina, iPadMiniRetinaCellular-iPadMiniRetinaCellular, iPhone6-iPhone6, iPhone6Plus-iPhone6Plus, iPadAir2-iPadAir2, iPadAir2Cellular-iPadAir2Cellular, iPadMini3-iPadMini3, iPadMini3Cellular-iPadMini3Cellular, iPodTouchSixthGen-iPodTouchSixthGen, iPhone6s-iPhone6s, iPhone6sPlus-iPhone6sPlus, iPadMini4-iPadMini4, iPadMini4Cellular-iPadMini4Cellular, iPadPro-iPadPro, iPadProCellular-iPadProCellular, iPadPro97-iPadPro97, iPadPro97Cellular-iPadPro97Cellular, iPhoneSE-iPhoneSE, iPhone7-iPhone7, iPhone7Plus-iPhone7Plus, iPad611-iPad611, iPad612-iPad612, iPad71-iPad71, iPad72-iPad72, iPad73-iPad73, iPad74-iPad74, iPhone8-iPhone8, iPhone8Plus-iPhone8Plus, iPhoneX-iPhoneX, iPad75-iPad75, iPad76-iPad76, iPhoneXS-iPhoneXS, iPhoneXSMax-iPhoneXSMax, iPhoneXR-iPhoneXR, iPad812-iPad812, iPad834-iPad834, iPad856-iPad856, iPad878-iPad878, Watch4-Watch4, iPadMini5-iPadMini5, iPadMini5Cellular-iPadMini5Cellular, iPadAir3-iPadAir3, iPadAir3Cellular-iPadAir3Cellular, iPodTouchSeventhGen-iPodTouchSeventhGen, iPhone11-iPhone11, iPhone11Pro-iPhone11Pro, iPadSeventhGen-iPadSeventhGen, iPadSeventhGenCellular-iPadSeventhGenCellular, iPhone11ProMax-iPhone11ProMax, iPhoneSESecondGen-iPhoneSESecondGen, iPadProSecondGen-iPadProSecondGen, iPadProSecondGenCellular-iPadProSecondGenCellular, iPadProFourthGen-iPadProFourthGen, iPadProFourthGenCellular-iPadProFourthGenCellular, iPhone12Mini-iPhone12Mini, iPhone12-iPhone12, iPhone12Pro-iPhone12Pro, iPhone12ProMax-iPhone12ProMax, iPadAir4-iPadAir4, iPadAir4Cellular-iPadAir4Cellular, iPadEighthGen-iPadEighthGen, iPadEighthGenCellular-iPadEighthGenCellular

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  3 Yorumlar

  1. Merhaba,

   Öncelikle inceleme için teşekkür ederim. Ben OneNote programını masaüstü bilgisayarımda kullanıyorum. Orada oluşturduğum notları “mobil OneNote” uygulamasına nasıl aktarabilirim? Böyle bir özellik var mı?

   Teşekkürler

  2. Merhaba Yağmur,
   Bunu yapmak için masaüstü bilgisayarınızdan ve mobil cihazınızdan bir kez hotmail hesabınıza oturum açmanız ve eşitleme yapmanız yeterlidir. Sonrasında Onenote notlarınızı otomatik olarak kendisi esitleyecek.

  3. Mustafa Bey bu sync islemini detayli anlatabilirmisiniz bir turlu beceremedim.Bilgisyardaki one note dan oturum acmayi bir turlu bulamadim.One note 2007 var.

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>