iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

mSecure Password Manager

mSecure Password Manager

Yazar
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Uygulamanın dili ingilizce. Yüklendiğinde, ilk işimiz şifremizi tanımlamak. Ekranın sağ alt köşesindeki “i” harfine tıklayarak ayarlar menüsüne giriyoruz. Burada ”Change Password”e tıklayarak şifremizi tanımlıyoruz. ”Hint” seçeneğine, şifrenizi hatırlatacak bir ifade yazabilirsiniz.

Uygulama, başlangıçta farklı türde bilgilerinizi saklamak üzere tasarlanmış şablonlarla geliyor. Bu şablonlar vasıtasıyle, kredi kartı, banka hesabı, internet şubesi, doğum günleri, e-mail hesapları, web üyelik vb. bilgilerinizi girebiliyorsunuz. Dilerseniz bu şablonların isimlerini değiştirebilir, içerik özelliklerine müdahale edebilirsiniz. Bunun yanında siz, dilediğiniz özelliklere sahip yeni şablonlar oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz şablonları diğerlerinin arasında ayırabilmek için, 270’e yakın simgeden birini bu şablonlara atayabilirsiniz.

Gruplar oluşturup, kayıtlarınızı bu grupların altına saklayabilirsiniz. Böylece aradığınız bilgiye daha kolay ulaşabilirsiniz.

Ana ekranın sağ alt köşesinde bulunan senkronizasyon simgesine tıklayarak, wifi üzerinden verilerinizi bilgisayarınız ile senkronize edebilirsiniz. Yeni Dropbox Cloud senkronizasyonu ile de verilerinizi internete bağlı olmanız şartı ile, herhangi bir yerden yedekleyebilirsiniz. Verilerinizi yedeklemenin başka bir yolu da, e-mail seçeneği.

Yazı karakteri ve tema seçenekleri ile, uygulamaya farklı bir görsellik kazandırabilirsiniz. Auto-Lock seçeneği ile, şifrelerinizi meraklı gözlerden korumak için uygulamanın otomatik olarak kilitlenmesini sağlayabilirsiniz. Aradığınız bir kayıda ulaşmak için, ana ekranda arama tuşuna basmanız yeterli. Aradığınız kayıtla ilgili kelimeleri girdiğiniz anda, bilgiler altta sıralanacaktır. Kayıtlarınızı bir arkadaşınıza iletmek istediğinizde ise, e-mail atabilir, kısa mesaj yollayabilir, yada kopyalayıp istediğiniz uygulamaya yapıştırabilirsiniz.

Artı Yanları

 • Kişiselleştirilebilmesi çok büyük bir avantaj. Dilediğiniz kadar şablon oluşturabiliyorsunuz. Böylece uygulama, kullanıcıya daha sıcak geliyor.
 • Kullanımı pratik.
 • Hızlı açılıyor.
 • Kesinlikle kilitlenmiyor, çalışma ile ilgili sorun yaşamıyorsunuz.
 • Yedekleme ve paylaşma seçenekleri zengin.

Eksi Yanları

 • Tek olumsuz yanı belki pahalı olması. App Store’daki satış fiyatı 9,99 dolar. Ben 4 yıl önce aldığımda, hatırladığım kadarı ile 5 dolar civarlarındaydı. Anlaşılan çok tutulmuş ki, fiyatı bu kadar yükselmiş. Ama son kuruşuna kadar bu fiyatı hakeden bir uygulama.
 • Türkçe arayüzü olmaması da bazı kullanıcılar için sorun olabilir.


Fiyat:


App Store oyları: ( oy)
Desteklenen Diller:
Çıkış Tarihi: ..
Boyut: 0 MB
Desteklenen Cihazlar:

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>