iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

IMDb

IMDb

Yazar
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

IMDb uygulaması sayesinde vizyona giren filmleri, yeni filmlerin fragmanlarını, film eleştirilerini ve sinema dünyasından son haberleri takip edebiliyoruz.

Tıpkı www.imdb.com’da olduğu gibi filmlerin ve oyuncuların her türlü bilgisine uygulama içinden ulaşabiliyoruz. Eğer istersek yeni gelişmeler bildirim merkezinden bizlere ulaşıyor.

Akıllı arama sistemi bizi saniyeler içinde istediğimiz içeriğe yönlendiriyor. Dilersek bulduğumuz bilgileri veya görselleri arkadaşlarımızla paylaşabiliyoruz.

Uygulamanın bir diğer güzel özelliği iste liste oluşturmamıza imkan vermesi. İzlediğimiz filmlere puan verebiliyoruz veya izlemeyi düşündüğümüz filmlerin listesini yapabiliyoruz. Böylece hangi filmi izlesem diye kara kara düşünmekten kurtulmuş oluyoruz.

Kısacası IMDb uygulamasının bir sinema tutkunu için en iyi mobil çözüm olduğu kesin. Kullanıcılarından aldığı 5 yıldız, uygulamanın bu konudaki başarısını bizlere gösteriyor.

Artı Yanları

 • Dünyanın en geniş film arşivini içermesi
 • Kaliteli görseller ve fragmanlar
 • Kullanıcıların film listeleri hazırlayabilmesi
 • Her gün güncellenmesi

Eksi Yanları

 • Türkçe dil desteği yok
 • Türkiye için konum bilgisiyle sinema seanslarını gösterme özelliği yok

IMDb


Fiyat:ÜCRETSİZ

Bu uygulama hem iPhone, hem de iPad için tasarlanmıştır.
IMDb
App Store oyları: (20797 oy)
Desteklenen Diller: English, French, German, Italian, JA, KO, , ZH, Spanish, ZH
Çıkış Tarihi: 17.02.2010
Boyut: 63.81 MB
Desteklenen Cihazlar: iPhone5s-iPhone5s, iPadAir-iPadAir, iPadAirCellular-iPadAirCellular, iPadMiniRetina-iPadMiniRetina, iPadMiniRetinaCellular-iPadMiniRetinaCellular, iPhone6-iPhone6, iPhone6Plus-iPhone6Plus, iPadAir2-iPadAir2, iPadAir2Cellular-iPadAir2Cellular, iPadMini3-iPadMini3, iPadMini3Cellular-iPadMini3Cellular, iPodTouchSixthGen-iPodTouchSixthGen, iPhone6s-iPhone6s, iPhone6sPlus-iPhone6sPlus, iPadMini4-iPadMini4, iPadMini4Cellular-iPadMini4Cellular, iPadPro-iPadPro, iPadProCellular-iPadProCellular, iPadPro97-iPadPro97, iPadPro97Cellular-iPadPro97Cellular, iPhoneSE-iPhoneSE, iPhone7-iPhone7, iPhone7Plus-iPhone7Plus, iPad611-iPad611, iPad612-iPad612, iPad71-iPad71, iPad72-iPad72, iPad73-iPad73, iPad74-iPad74, iPhone8-iPhone8, iPhone8Plus-iPhone8Plus, iPhoneX-iPhoneX, iPad75-iPad75, iPad76-iPad76, iPhoneXS-iPhoneXS, iPhoneXSMax-iPhoneXSMax, iPhoneXR-iPhoneXR, iPad812-iPad812, iPad834-iPad834, iPad856-iPad856, iPad878-iPad878, iPadMini5-iPadMini5, iPadMini5Cellular-iPadMini5Cellular, iPadAir3-iPadAir3, iPadAir3Cellular-iPadAir3Cellular, iPodTouchSeventhGen-iPodTouchSeventhGen, iPhone11-iPhone11, iPhone11Pro-iPhone11Pro, iPadSeventhGen-iPadSeventhGen, iPadSeventhGenCellular-iPadSeventhGenCellular, iPhone11ProMax-iPhone11ProMax, iPhoneSESecondGen-iPhoneSESecondGen, iPadProSecondGen-iPadProSecondGen, iPadProSecondGenCellular-iPadProSecondGenCellular, iPadProFourthGen-iPadProFourthGen, iPadProFourthGenCellular-iPadProFourthGenCellular, iPhone12Mini-iPhone12Mini, iPhone12-iPhone12, iPhone12Pro-iPhone12Pro, iPhone12ProMax-iPhone12ProMax, iPadAir4-iPadAir4, iPadAir4Cellular-iPadAir4Cellular, iPadEighthGen-iPadEighthGen, iPadEighthGenCellular-iPadEighthGenCellular

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>