iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Ski Safari

Ski Safari

Yazar
Yorumcular
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Ski Safari, Tiny Wings tarzı sadece bir kontrolü bulunan basit ama zevkli bir oyun. Oyunda kahramanımız bir kayakçı ve amaç peşindeki çığa yakalanmamasını sağlamak.

Çığdan kaçarken yani dağdan aşağıya inerken de önümüze çıkan engellere çarpmamaya çalşıyoruz. Yoksa hızımız yavaşlıyor ve bir süre sonra çığ bizi yakalıyor. Hızlanmak için ise çeşitli hayvanlara ya da araçlara binebiliyoruz. Bir de takla atarak yere indiğimizde geçici olarak hızlanıyoruz.

Oyunda sadece tek bir kontrol var o da parmağımızı ekrana dokundurarak kahramanımızın zıpmalasını sağlamak. Parmağımızı basılı tuttuğumuzda ise takla atıyoruz.

Oyun Tiny Wings’e çok benziyor ve bu oyunda da amaç gidebildiğimiz kadar uzağa gitme. Bu oyunun da grafikleri, sesleri ve müzikleri çok başarılı. Özellikle bir başka arkadaşınız daha oynuyorsa hırs yapıp en uzağa kim gidecek yarışına giriliyor. Game Center entegrasyonu sayesinde arkadaşlarımızın da rekorlarını görebiliyoruz.

Kısa süreli vakit geçirmek için gayet güzel bir oyun ve herkese tavsiye ederim. :)

Artı Yanları

 • Oynaması ve öğrenmesi kolay ama eğlenceli
 • Grafik, ses ve müziklerin çok başarılı

Eksi Yanları

 • Çok uzun süreli oynanmıyor, bir süre sonra sıkıcı olabiliyor
 • Uzun mesafelere ulaşında ufak bir hatada hemen çığa yakalanıyoruz :(

Ski Safari


Fiyat:1.99 TRY

Bu uygulama hem iPhone, hem de iPad için tasarlanmıştır.
Ski Safari
App Store oyları: (194 oy)
Desteklenen Diller: English
Çıkış Tarihi: 26.04.2012
Boyut: 153.95 MB
Desteklenen Cihazlar: iPadPro97Cellular-iPadPro97Cellular, iPad611-iPad611, iPad856-iPad856, iPhone5-iPhone5, iPadProFourthGen-iPadProFourthGen, iPhone4S-iPhone4S, iPadProSecondGen-iPadProSecondGen, iPad812-iPad812, iPhone6Plus-iPhone6Plus, iPadAir-iPadAir, iPadAir3-iPadAir3, iPadMini4G-iPadMini4G, iPadProSecondGenCellular-iPadProSecondGenCellular, iPhone5c-iPhone5c, iPhone11Pro-iPhone11Pro, iPodTouchSixthGen-iPodTouchSixthGen, iPadMini5-iPadMini5, iPhone6sPlus-iPhone6sPlus, iPadMini4-iPadMini4, iPadAir4Cellular-iPadAir4Cellular, iPadProFourthGenCellular-iPadProFourthGenCellular, iPhone12-iPhone12, iPad76-iPad76, iPodTouchFifthGen-iPodTouchFifthGen, iPadMini3Cellular-iPadMini3Cellular, iPhone12ProMax-iPhone12ProMax, iPadAir2-iPadAir2, iPhone7-iPhone7, iPhone8Plus-iPhone8Plus, iPadMini-iPadMini, iPadMini4Cellular-iPadMini4Cellular, iPhone5s-iPhone5s, iPadMini3-iPadMini3, iPhone7Plus-iPhone7Plus, iPadAir3Cellular-iPadAir3Cellular, iPad612-iPad612, iPhoneSESecondGen-iPhoneSESecondGen, iPad834-iPad834, iPad72-iPad72, iPhoneX-iPhoneX, iPodTouchSeventhGen-iPodTouchSeventhGen, iPadEighthGen-iPadEighthGen, iPadFourthGen-iPadFourthGen, iPhone6-iPhone6, iPadSeventhGenCellular-iPadSeventhGenCellular, iPhone11ProMax-iPhone11ProMax, iPadThirdGen-iPadThirdGen, iPhone8-iPhone8, iPadEighthGenCellular-iPadEighthGenCellular, iPhoneXR-iPhoneXR, iPadPro97-iPadPro97, iPad71-iPad71, iPad23G-iPad23G, iPhone6s-iPhone6s, iPad878-iPad878, iPad2Wifi-iPad2Wifi, iPadMini5Cellular-iPadMini5Cellular, iPadMiniRetinaCellular-iPadMiniRetinaCellular, iPadPro-iPadPro, iPadSeventhGen-iPadSeventhGen, iPadFourthGen4G-iPadFourthGen4G, iPadAir4-iPadAir4, iPhone12Pro-iPhone12Pro, iPad73-iPad73, iPadThirdGen4G-iPadThirdGen4G, iPad74-iPad74, iPhoneXS-iPhoneXS, iPadAirCellular-iPadAirCellular, iPhone11-iPhone11, iPhoneSE-iPhoneSE, iPadMiniRetina-iPadMiniRetina, iPadProCellular-iPadProCellular, iPhoneXSMax-iPhoneXSMax, iPhone12Mini-iPhone12Mini, iPad75-iPad75, iPadAir2Cellular-iPadAir2Cellular

GD Star Rating
loading...
Ski Safari, 5.0 out of 5 based on 1 rating
------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  2 Yorumlar

  1. Güzel oyun :)

  2. İnceleme de oyun gibi basit ve güzel olmuş;) Uzun zamandır elimden bırakamadığım bir oyun. Oynanış ve grafik olarak bana Sonic’i hatırlatıyor. Ben de şiddetle tavsiye ediyorum.

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>